RSS
niedziela, 18 lipca 2010

 

 

By zaoszczędzić Twój czas, zaznaczam – jeżeli nie masz 18 lat, nie czytaj dalej, gdyż w Twoim przypadku nie będzie to miało sensu. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, ale masz więcej niż 16 lat, będzie potrzebna Ci zgoda rodziców, by zarabiać w ten sposób.Chciałbym zaprezentować możliwość uczciwej pracy wyłącznie za pośrednictwem internetu.

 

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Na wstępie zaznaczę, że praca jest Twoją prywatną działalnością, w której nie masz nad sobą żadnego prezesa czy kierownika, jesteś swoim własnym szefem. Nie musisz się rejestrować jako firma w urzędzie. Rejestrujesz się tylko i wyłącznie przez stronę, którą podam na końcu, by teraz nie rozpraszać Twojej uwagi. Praca polega na prowadzeniu sprzedaży książek i materiałów audio w technologii cyfrowej, a więc ktoś kupuje książkę lub audiobook w postaci pliku, który zapisuje na swoim komputerze.Czy do Moich obowiązków należy realizacja zamówień? - Nie!

Twoim zadaniem jest tylko i wyłącznie zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu produktów. Całą resztą zajmuje się sieć handlowa, której adres, jak już wspomniałem podam na końcu.. Jeżeli klient zakupi produkt z Twojego polecenia Ty dostajesz prowizję (do 30%). Dodatkowo jeżeli ten klient dokona zakupu w tej samej sieci kiedykolwiek później, za każdym razem dostajesz prowizję od jego zakupów.Czy muszę najpierw zainwestować by móc zarobić? - Nie!

Nic nie inwestujesz, martwisz się tylko o to by pozyskać klientów. To już i tak jest wystarczający ciężar.Mogę liczyć na pomoc? - Jak najbardziej.

Sieć, którą tutaj prezentuję, oferuje różne formy pomocy, od bazy wiedzy z której możesz czerpać szczegółowe informacje o współpracy i produktach sieci, przez różnego rodzaju gotowe do publikowania na swoich blogach czy stronach moduły reklamowe, aż do stworzenia dla Ciebie strony www, na której będzie się mieścił Twój sklep internetowy. Sklep ten możesz edytować wg własnego uznania przy pomocy bardzo prostego w użyciu edytora. Za żadną usługę nie płacisz, wszystko jest dla Ciebie darmowe, utworzenie sklepu również.Mówią, że nic nie ma za darmo. - To prawda, w tym wypadku również.

Nie martw się, to że Ty nie inwestujesz ani złotówki, nie oznacza że sieć na Tobie nie zarobi. Jeżeli Ty zarobisz np 20% z zakupu produktu to sieć ma przecież 80% z tego.Knyf ? Jeden.

Zanim sieć opublikuje Twój sklep, musisz uzyskać 50 zł prowizji za sprzedaż produktów za pośrednictwem, np. swoich blogów, stron www, forum i innych własnych sposobów reklamy. Dopiero gdy zagwarantujesz, że potrafisz przyciągać klientów, wtedy Twój sklep zostanie opublikowany w sieci. Sklep ten oczywiście możesz przygotować sobie zaraz po rejestracji lecz będzie on wyłączony z użytku do momentu uzyskania 50 zł prowizji. A więc by mieć w pełni funkcjonujący sklep musisz najpierw zyskać 4-5 klientów.Skąd sieć wie, że dany klient przychodzi z mojego polecenia? - Dzięki linkom polecającym.

Udostępniony zostanie Ci link, za pomocą którego będziesz kierował swoich klientów do strony sieci. W ten sposób każdy z nich będzie identyfikowany jako Twój własny klient i tak zostanie zapisany w bazie danych.

 

Czy dochód nie powinien być opodatkowany? - Powinien.

Co rok dostajesz wydruk PIT by rozliczyć się z urzędem, więc wszystko jest całkowicie legalne.

 

Nic nie inwestujesz, więc nic nie tracisz, jednak pamiętaj - jest to normalna praca więc nie łudź się, że dostaniesz pieniądze za nic. Musisz wykazać się umiejętnościami i ambicją jak w każdej innej pracy, bo to jak wykonasz swoją pracę decyduje ile uda Ci się zarobić. Nie napisze tutaj o wszystkim, nie napiszę o możliwych do zarobienia kwotach, wolałbym chłodnego podejścia do sprawy, niż rozpalonego cyframi lecz słomianego zapału. Wszystkie potrzebne Ci informacje uzyskasz pod adresem poniżej.Sieć: Nextranet

Nextranet rejestracjaPowodzenia!

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30